Інтернет- банкінг:
Для фізичних осіб (новий):
Для юридичних осіб:
Пошук
Результат пошуку : - сторінок

Інформація для депонентів

До уваги Депонентів депозитарної установи АТ «БАНК 3/4»!

ШАНОВНІ ДЕПОНЕНТИ!


error_outlineАдреса електронної пошти, з якої надсилаються Депонентам інформація та повідомлення, у тому числі повідомлення відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства", що направляються через депозитарну систему України: investbiznes@bank34.ua


error_outlineПовідомляємо, що згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 07.03.2017 р. № 148 «Щодо порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України», Банк, як депозитарна установа зобов’язаний здійснити дії щодо приведення договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах у відповідність до цього Рішення.

У зв’язку з цим, Депонентів, які уклали з АТ «БАНК 3/4» Договори про обслуговування рахунку в цінних паперах до 18.04.2017 р., просимо звернутись до відділу депозитарної діяльності АТ «БАНК 3/4» (місто Київ, вул. Кирилівська, буд. 25-27) для підписання додаткового договору про внесення змін до відповідних Договорів про обслуговування рахунку в цінних паперах.

Відділ депозитарної діяльності працює з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00.

Перерва з 13-00 до 14-00.

Переконливо просимо при собі мати документ, що посвідчує особу.