Інтернет- банкінг:
Для фізичних осіб (новий):
Для юридичних осіб:
Пошук
Результат пошуку : - сторінок

Новини Банку

В Банку проведено оновлення кредитного рейтингу
3 Квітня 2013 року
29 березня 2013 року Рейтинговим агентством «ІВІ-Рейтинг» проведено оновлення довгострокового кредитного рейтингу БАНКУ 3/4 за Національною рейтинговою шкалою, згідно з яким БАНКУ 3/4 підтверджений рівень кредитного рейтингу uaBBB, прогноз рейтингу – стабільний.
Банк інформує Клієнтів про перенесення робочих днів в травні 2013 року
18 Квітня 2013 року
Шановні Клієнти! ПАТ «БАНК 3/4» повідомляє, що згідно з розпорядженням КМ України від 19 грудня 2012 року N 1043-р та листом НБУ від 12.03.2013 р. N 25-205/2962 переносяться робочі дні СЕП, у зв’язку з чим робочі дні ПАТ «БАНК 3/4» переносяться з п'ятниці 3 травня - на суботу 18 травня, та з п'ятниці 10 травня - на суботу 1 червня. Просимо врахувати зазначену інформацію при плануванні проведення фінансових операцій.
Для приватних клієнтів БАНК 3/4 запроваджує нову послугу дистанційного обслуговування рахунків за допомогою системи «Інтернет-банкінг».
3 Червня 2013 року
Інтернет-Банкінг від ПАТ «БАНК 3/4» - це можливість управляти власними рахунками, відкритими в банку, 24 години на добу, 7 днів на тиждень з будь-якої точки світу, в тому числі за допомогою мобільних пристроїв. Наш інтернет-банкінг забезпечує високий рівень зручності та надійності для клієнтів. Зокрема, система Інтернет-банкінгу дозволяє клієнтам дистанційно здійснювати операції з переказу коштів за поточними і картковими рахунками, відкривати нові поточні та депозитні рахунки, поповнювати їх, погашати кредити, замовляти випуск платіжних карток, оплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільний телефон і т.п. Функціонал нової послуги постійно розширюватиметься. Пропонуємо Вам ознайомитись з демонстраційною версією Інтернет-банкінгу за електронною адресою: https://online.bank34.ua/Demo та оцінити переваги нової послуги.
Банк продовжує реалізовувати політику приватного банкінгу та запроваджує послугу консьєрж - сервісу для держателів карток, емітованих Банком.
19 Червня 2013 року
Консьєрж - сервіс доступний для підключення в різних варіантах спектру послуг, та є атрибутом банкінгу преміум-класу. Фахівці консьєрж-сервісу полегшують вирішення не лише дрібних побутових повсякденних питань (виклик таксі, бронювання квитків тощо), так і складних питань, що вимагають часу на моніторинг та організацію: відпочинок, навчання, лікування. Економія часу Клієнта та високі стандарти якості послуг є основним пріоритетом консьєрж-сервісу.
1 2 ...