Інтернет- банкінг:
Для фізичних осіб (новий):
Для юридичних осіб:
Пошук
Результат пошуку : - сторінок

Новини Банку

Запрошуємо клієнтів до нового відділення Банку – Київська регіональна дирекція, що розташована поруч з Головним офісом за адресою: вул. Фрунзе, буд. 25-27, літера А.
24 Лютого 2014 року
Наш доброзичливий персонал, комфортна зона відпочинку для клієнтів, сучасний ексклюзивний дизайн, відкритий простір створюють сприятливі умови для ефективного вирішення ділових питань в Банку. Відкриття нового офісу стало послідовним кроком Банку у реалізації політики приватного банкінгу та підвищення якості послуг. Відділення надаватиме клієнтам повний спектр банківських послуг. Чекаємо на Вас з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.
Про перекази на користь Національної гвардії та збройних сил України
29 Квітня 2014 року
ПАТ «БАНК 3/4» повідомляє, що Банк забезпечує перекази від клієнтів банку як благодійні внески на користь Національної Гвардії, Міністерства оборони України, Державної прикордонної служби України, їх підрозділів та частин, без стягнення плати (комісії) за переказ коштів.
Банк продовжує формувати корпоративну культуру та власний бренд, для чого зареєстровано право власності на раніше запроваджені фірмові знаки
16 Травня 2014 року
Легко впізнаний логотип Банку – стилізоване написання частини найменування Банку - цифр 3/4, у колі. Логотип Банку розміщується на фірмових бланках, емітованих Банком картках, на банкоматах. Завдяки логотипу клієнти можуть відрізнити послуги Банку від послуг інших осіб. Право власності на фірмові знаки Банку засвідчується Свідоцтвами України на знаки для товарів і послуг, виданими Державною службою інтелектуальної власності України , що є офіційними охоронними документами. Вони надають право Банку використовувати знаки, а також виключне право забороняти іншим особам використовувати без його згоди зареєстровані знаки, виключне право розпоряджатися правом на знаки.
Національний банк розширив перелік валютних операцій, які має право здійснювати БАНК 3/4
8 Липня 2014 року
Національний банк розширив перелік валютних операцій, які має право здійснювати БАНК 3/4: Банку надано право здійснювати операції з банківськими металами на міжнародних ринках (залучати і розміщувати, а також здійснювати торгівлю) У зв’язку з цим Національний банк видав БАНКУ 3/4 нову Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій від 04.07.2014р. № 248-2 и Додаток до Генеральної ліцензії.
1 2 ...