Інтернет- банкінг:
Для фізичних осіб (новий):
Для юридичних осіб:
Пошук
Результат пошуку : - сторінок

Новини Банку

Національний банк попереджає про можливість потрапляння в обіг неплатіжних банкнот гривень
20 Січня 2015 року
Враховуючи ситуацію, що склалася на Сході України, банки, які не мають можливості вивезення готівки відповідно до вимог НБУ, пошкоджують готівку з метою втрати її платіжних ознак (оброблять розчинами, що фарбують чи склеюють банкноти, проставляють штамп «Неплатіжна», обрізають/обпалюють 50% від загальної площі). Останнім часом почастішали випадки потрапляння в обіг таких пошкоджених грошових знаків. Звертаємо Вашу увагу, що банки не мають права здійснювати обмін банкнот, пошкоджених вищезазначеними способами, а зобов’язані вилучати їх і передавати на дослідження. Рекомендуємо бути уважними та не приймати від інших осіб грошові знаки, якщо Ви маєте сумніви щодо їх справжності та платіжності.
БАНКУ 3/4 підтверджені кредитний рейтинг та рейтинг депозитів
18 Лютого 2015 року
ПАТ «БАНК 3/4» повідомляє, що ТОВ «Українське кредитно-рейтингове агентство» провело процедуру оновлення Банку кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою. 17.02.2015р. Банку підтверджено кредитний рейтинг uaBBB, прогноз рейтингу – стабільний. Крім того, вказане Агентство прийняло рішення про підтвердження рейтингу депозитів Банку на рівні «С» (надійність вище за середню). ПАТ «БАНК 3/4» - універсальний банк, що створений в 2008 році, має банківську ліцензію та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Банк здійснює прибуткову діяльність, дотримується економічних нормативів Національного банку.
До уваги держателів платіжних карток!
24 Лютого 2015 року
Шановні клієнти! ПАТ «БАНК 3/4» відновлює міжнародні розрахунки і розрахунки в валюті відмінній від гривні по платіжним карткам випущеним до поточних рахунків в гривні.
БАНК 3/4 розширює спектр послуг та повідомляє про одержання ліцензії на право проведення діяльності з управління цінними паперами.
9 Квітня 2015 року
Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку надано БАНКУ 3/4 ліцензію на новий вид професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами: «Діяльність з управління цінними паперами». Одержана ліцензія НКЦПФР серії АЕ №294781, строк дії з 07.04.2015р. необмежений.
Акціонер БАНКУ 3/4 затвердив річну фінансову звітність та направив прибуток за 2014 рік в розмірі 12 123,3 тис.грн. на збільшення резервного фонду Банку.
28 Квітня 2015 року
Відповідно до вимог чинного законодавства в Банку пройшла процедура аудиторської перевірки річної фінансової звітності, складеної згідно з Міжнародними стандартами. Єдиний акціонер Банку 27 квітня 2015 р. затвердив річний звіт БАНКУ 3/4 за 2014 рік, висновок про аудит та звіт зовнішнього аудитора. З метою збереження стабільності Банку, підвищення його капіталізації, Акціонер вирішив не здійснювати виплату дивідендів, а спрямувати прибуток Банку в сумі понад 12 млн.грн. на збільшення Резервного фонду Банку.
1 2 3 4 ...