Інтернет- банкінг:
Для фізичних осіб (новий):
Для юридичних осіб:
Пошук
Результат пошуку : - сторінок

Нотаріуси

Правила співпраці АТ «БАНК 3/4» з нотаріусами


      Ці Правила встановлюють вимоги до нотаріусів, які надають нотаріальні послуги, вчиняють нотаріальні дії за участю АТ «БАНК 3/4» (далі – Банк) та правила співпраці з нотаріусами.

    Ці Правила розроблені відповідно до ст. 20 Закону України «Про споживче кредитування» та поширюються на правовідносини з нотаріусами, що пов’язані з наданням Банком споживчих кредитів, та іншими видами банківських послуг, а також на співпрацю з нотаріусами з метою вчинення дій на користь Банку.

    Банк прагне надання якісних послуг власним клієнтам та з метою запобігання нанесення шкоди Банку та його клієнтам, запроваджує процедуру акредитації нотаріусів для співпраці. Проходження процедури та наявність акредитації в Банку не утворює для Банку будь-яких зобов’язань або гарантій щодо дій акредитованих осіб, Банк не несе за дії таких осіб відповідальність.

    Процедура акредитації нотаріусів полягає в вивченні Банком ідентифікаційних даних нотаріуса, його кваліфікації та його репутації. Банк не передбачає обов’язкового відкриття рахунку нотаріуса в Банку та не створюватиме додаткових витрат для нотаріуса.

    Для проходження акредитації в Банку нотаріус має заповнити та надати Банку підписану Анкету за формою, встановленою Банком, та надати засвідчені підписом нотаріуса документи за переліком, визначеним Банком. Одержані документи, а також інформацію з публічних джерел Банк вивчає, після чого, за відсутності зауважень, нотаріус вважається акредитованим Банком, про що свідчить розміщення інформації про нотаріуса на сайті Банку в розділі «партнери банку/Нотаріуси».

Банк висуває такі вимоги до нотаріусів:

  • Досвід (практична діяльність) роботи нотаріусом щодо посвідчення правочинів за відповідним напрямком акредитації не менше 1 (одного) року.
  •  Позитивна ділова репутація нотаріуса, що включає відсутність судових рішень, які набрали законної сили, по визнанню посвідчених даним нотаріусом договорів (угод) недійсними з вини нотаріуса, про проведення відносно даного нотаріуса слідчих дій по кримінальних провадженнях.
  • Наявність офісу (робочого місця нотаріуса).
  • Відсутність простроченої заборгованості за отриманими кредитами перед Банком на дату подання документів нотаріусом для його акредитації.
  • Можливість нотаріального посвідчення правочинів поза межами свого офісу (робочого місця), у випадках передбачених чинним законодавством, зокрема, в приміщенні Банку, його відділень.

Банк не приймає на себе зобов’язань щодо обсягів подальшої співпраці з нотаріусом, що пройшов акредитацію. Обрання нотаріуса для вчинення дій споживач здійснює самостійно, з переліку, запропонованого Банком. Банк залишає за собою право в будь-який момент припинити акредитацію нотаріуса без пояснення причин.

Перелік нотаріусів, акредитованих для співпраці з АТ «БАНК 3/4»

ПІБ
нотаріуса

нотаріальний округ

адреса офісного приміщення нотаріуса

контактна інформація (телефон, факс, електронна пошта)

 

1

Мединська Наталія Володимирівна

київський міський нотаріальний округ

м.Київ, б-р. Т.Шевченка, буд.38, кв. 1

(044) 235-60-51, 235-61-34

 

2

Муравйова Оксана Іванівна

Київський міський нотаріальний округ

м.Київ, пров.Лабораторний, 1 оф. 138

(067) 230-61-23

 

3

Клименко Світлана Юріївна

Київський міський нотаріальний округ

м.Київ, вул. Інститутська, 11-А, оф. 6

(044) 592-75-31

 

4

Охендовська Катерина Вячеславівна

Київський міський нотаріальний округ

м.Київ, вул.Прорізна, буд 3, оф. 24-А

(050) 444-21-85